MENU
Wróć

Fundacja ITAKA na Warszawa Business Run

3 września Fundacja ITAKA wzięła udział w biegu Warszawa Business Run. Wolontariusze i pracownicy Fundacji wystawili trzy pięcioosobowe drużyny, które całym sercem zaangażowały się w bieg charytatywny innej organizacji. To nasz wkład w sukces zorganizowanego wydarzenia i wsparcie dla beneficjentów Warszawa Business Run.

Tegoroczna, czwarta już edycja charytatywnego biegu biznesowego w formie sztafety, jest pierwszą w której udział wzięła Fundacja ITAKA. Dystans do przebiegnięcia dla całej sztafety to 21 km, co oznacza, że każdy zawodnik miał do pokonania 4,2 km. Na mecie wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Zdecydowaliśmy się na zaangażowanie w akcję charytatywną innej organizacji dlatego, że pomaganie innym to sens naszego istnienia. Jednocześnie zależało nam na zwróceniu uwagi na podopiecznych Fundacji ITAKA – zaginionych dzieci i ich rodzin. Po ukończonym biegu zamieniliśmy koszulki startowe na koszulki z wizerunkami naszych zaginionych. Była to także dla nas możliwość promocji numeru 116 ooo – Telefonu w Sprawie Zaginionego Dziecka i Nastolatka, pod którym udzielamy pomocy psychologicznej, poszukiwawczej i prawnej osobom, którym zaginęło dziecko.

Zarówno dla biegnących jak i kibicujących było to ekscytujące wydarzenie i nikomu nie zepsuła humoru jesienna aura.

Mamy nadzieję – DO ZOBACZENIA ZA ROK!

 116000_pod_spodem_tekst        ue_logo

Wróć