MENU
Wróć

Fundacja ITAKA patronem książki „Zamieć”

Fundacja Itaka objęła patronat nad książką Adama Cioczka pt. „Zamieć”, która jest psychologiczną powieścią z kryminalną akcją, w której przedstawione są historie osób zaginionych i ich bliskich.

Książka oparta jest m.in. na autentycznych relacjach przedstawicieli Fundacji Itaka, która od lat poszukuje zaginionych i pomaga ich rodzinom. „Zamieć” to psychologiczna powieść z kryminalną akcją polecana m.in. przez Andrzeja Seweryna i Artura Żmijewskiego.

Książka odsłania losy trzech osób, które nagle znikają bez śladu, lecz łączy je wspólna nić. Autor stara się rozszyfrować powody zniknięcia zaginionych i portretuje losy ich bliskich.

Autorem książki jest Adam Cioczek – scenarzysta filmowy i pisarz, ukończył studia scenariopisarskie w Warszawskiej Szkole Filmowej, jest też absolwentem filozofii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W 2014 roku ukazała się jego debiutancka powieść kryminalna „Koniec Gry”. „Zamieć” ukaże się w księgarniach 14 listopada 2018 r. nakładem Wydawnictwa Sonia Draga.

okładka

Wróć