MENU
Wróć

Fundacja ITAKA w pierwszej dziesiątce rankingu Top Marki

Już po raz kolejny zostaliśmy docenieni w niezwykle prestiżowym rankingu Top Marka 2020 r. w kategorii „Projekty charytatywne”. Znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce rankingu! To największe badanie marek w polskich mediach.

Raport przygotowano w oparciu o analizę materiałów z prasy, internetu i social media opublikowanych w okresie od 1 lipca 2019 roku do 30 czerwca 2020 roku – łącznie 73 mln informacji: 2 mln tekstów prasowych, 10 mln internetowych i 61 mln postów w mediach społecznościowych. Uwzględniono specyfikę prasy, portali internetowych i social mediów. W każdej branży wybiera się 10 najważniejszych brandów, o których najwięcej i najlepiej pisano w mediach w danym okresie. Fundacja ITAKA znalazła się w czołówce kategorii „Projekty charytatywne”, obok takich marek jak WOŚP i PAH.

W badaniu położono nacisk na wskaźniki pokazujące, z jakim skutkiem marka dociera do odbiorców. O miejscu brandu w rankingu decyduje wskaźnik siła marki – wypadkowa kilku zmiennych. Pomysłodawcą rankingu jest najważniejszy magazyn branży Press.

Jesteśmy dumni z wyróżnienia. Rozpoznawalność naszej marki, jej siła i zaufanie jakim darzą nas odbiorcy jest dla nas każdego dnia powodem do dumy. Bardzo dziękujemy!

Wróć