MENU
Wróć

„W pokojach zaginionych mieszka nadzieja, która nigdy nie gaśnie” – nowa, poruszająca kampania Playera i Fundacji ITAKA

Od piątku 15 kwietnia na antenie kanałów TVN Grupa Discovery i w mediach społecznościowych widzowie mogą zobaczyć trzy poruszające spoty. To nowa kampania Playera i Fundacji ITAKA. „W pokojach zaginionych mieszka nadzieja, która nigdy nie gaśnie” jest kontynuacją akcji społecznej „Nieobecni są wśród nas”, która zadebiutowała w grudniu 2020 r.

Przez lata były świadkami szczęśliwych rodzinnych chwil, rodzących się talentów – po prostu codzienności. Dziś to miejsca, w których niespodziewanie czas się zatrzymał i zamieszkała nadzieja. Nadzieja na to, że pewnego dnia głos ich mieszkańca ponownie wybrzmi między ścianami, wypełni obecną teraz pustkę. O czym mowa? O pokojach osób zaginionych, które często przez lata pozostają nietknięte.

https://www.youtube.com/watch?v=xqPYWj4Bbx8

To właśnie pokoje osób zaginionych są przewodnim tematem akcji Playera i Fundacji ITAKA. W ramach kampanii „W pokojach zaginionych mieszka nadzieja, która nigdy nie gaśnie” gwiazdy serialu „Nieobecni” przedstawią wspomnienia trzech rodzin, które od lat czekają na powrót bliskich. Danuta Stenka, Justyna Wasilewska i Piotr Głowacki zabiorą nas do pokoi zaginionych, gdzie wciąż czekają niedokończone rysunki, ulubione maskotki czy przynosząca szczęście biżuteria. I oczywiście nadzieja, która nigdy nie gaśnie.

https://www.youtube.com/watch?v=hJTv1ZBxb1w

Kampania po„W pokojach zaginionych mieszka nadzieja, która nigdy nie gaśnie” to kontynuacja kampanii „Nieobecni są wśród nas”, która wystartowała w grudniu 2020 r., wraz z premierą pierwszego sezonu serialu „Nieobecni”. Jej celem jest uświadomienie skali zaginięć w Polsce.

Wróć