Aktualne oferty pracy:

Szukamy wolontariuszy/wolontariuszek do Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji w Fundacji ITAKA.

Szukamy osób:

  • zaangażowanych, chcących służyć pomocą innym
  • komunikatywnych, o dużych umiejętnościach interpersonalnych
  • słownych i odpowiedzialnych
  • biegle posługujących się komputerem
  • mile widziana znajomość języków obcych
  • pełnoletnich

Zakres obowiązków:

  • dyżurowanie przy linii wsparcia Fundacji i Telefonie w Sprawie Zaginionego Dziecka i Nastolatka 116 000
  • udzielanie telefonicznych i korespondencyjnych porad i wsparcia rodzinom osób zaginionych oraz osobom zaginionym
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z podopiecznymi oraz osobami i instytucjami pomagającymi w danej sprawie
  • prowadzenie poszukiwań osób zaginionych zgodnie z procedurami organizacji
  • prowadzenie działań związanych z promocją organizacji

Oferujemy:

  • pracę w uznanej i szanowanej organizacji pozarządowej
  • możliwość poznania realiów poszukiwań osób w Polsce i za granicą
  • nabycie doświadczenia w dziedzinie wspierania osób w trudnej sytuacji życiowej
  • szkolenia wstępne i w trakcie wolontariatu, z zagadnień poszukiwawczych i psychologicznych

Wolontariat odbywa się w trybie hybrydowym: zdalnie oraz w siedzibie Fundacji ITAKA w ścisłym centrum Warszawy, w wymiarze min. 8 godzin tygodniowo. Współpracę z wolontariuszem/wolontariuszką chcemy nawiązać na minimum 6 miesięcy. Wolontariat jest nieodpłatny.

Chętnych prosimy o wysłanie CV i wypełnionego kwestionariusza wolontariatu dostępnego na stronie www: https://wolontariat.zaginieni.pl/ na adres mailowy wolontariusz@zaginieni.pl

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 5 lipca!