Aktualne oferty pracy:

Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych szuka osoby na stanowisko
SPECJALISTA LEKARZ PSYCHIATRA do CENTRUM WSPARCIA dla osób w stanie kryzysu psychicznego.

(Zadanie finansowane ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020)

Centrum Wsparcia zapewnia całodobową, bezpłatną i profesjonalną pomoc psychologiczną osobom będącym w stanie kryzysu psychicznego. Pomoc udzielana jest trzema kanałami: telefonicznym, mailowym oraz czatowym. Praca odbywa się w systemie zmianowym dzień/noc, 7 dni w tygodniu, także w dni świąteczne i ustawowo wolne od pracy.

Miejsce pracy: Warszawa – Śródmieście.

LEKARZ PSYCHIATRA

Wymagania:

  • specjalizacja psychiatryczna lub w trakcie specjalizacji
Zakres obowiązków:
  • konsultacje telefoniczne podczas dyżurów na linii wsparcia oraz przez czat lub mail

Oferujemy:

  • współpracę do 31 grudnia 2020 r. w wymiarze 10 godzin tygodniowo z możliwością elastycznego dostosowania czasu pracy
  • współpracę w oparciu o własną działalność lub umowę zlecenie