Aktualne oferty pracy:

Fundacja ITAKA zapewnia bezpłatną i profesjonalną pomoc w poszukiwaniu osób zaginionych, a także wspiera działania poszukiwawcze Policji. Prowadzi poradnictwo psychologiczne, prawne i socjalne dla bliskich osób zaginionych. Pomoc udzielana jest 7 dni w tygodniu.

Miejsce pracy: Warszawa – Śródmieście.

SPECJALISTA DS. POSZUKIWAŃ OSÓB ZAGINIONYCH

Wymagania:

  • Studia wyższe – humanistyczne lub nauki społeczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i organizacja działań poszukiwawczych osób zaginionych
  • Udzielanie porad na linii wsparcia i przy Telefonie w Sprawie Zaginionego Dziecka i Nastolatka 116 000
  • Uczestnictwo w działaniach promocyjnych i merytorycznych Fundacji ITAKA
  • Koordynacja pracy i grafików zespołu

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w zarządzaniu i koordynacją pracą zespołu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności organizacyjne
  • Wysoki poziom empatii i umiejętności społecznych

Oferujemy:

  • współpracę od 1 lutego 2019 r. w wymiarze 40 godzin tygodniowo na umowę zlecenie z możliwością elastycznego dostosowania czasu pracy
  • współpracę w oparciu o własną działalność

Zgłoszenia (CV + ewentualnie referencje) prosimy wysyłać na adres: izabela.swiergiel@zaginieni.pl

Oferta ważna do dnia 31 stycznia 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą
z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz.